Labsajūtas festivāls “ESI”

Labsajūtas festivāls “ESI”

Skvērs aiz Kultūras nama

Festivāls 2018

2. Labsajūtas festivāls “ESI”

2. Labsajūtas festivāls "ESI" ir klāt !
Vairāk nekā 30 izglītojošas nodarbības un aktivitātes, uztura meistarklases, diskusijas, lekcijas par veselīga dzīvesveida tēmām.

Labsajūtas festivāls “ESI”

Tēlnieki

ZUARGUSS

Latvija

Zuarguss jau 8 gadus strādā kā treneris un dalās savā pieredzē par komunikācijas metodēm, stresa vadību, radošumu un motivācijas uzlabošanu. Viņa klientu vidū ir gan jaunieši un skolotāji, gan dažādu uzņēmumu korporatīvie klienti. Savās nodarbībās viņš cenšas savienot praktiskas metodes, zinātnes jaunatklājumus ar labu humoru. Zuargusa dzīves moto ir - “grozies, kā gribi, bet par savām dzīvēm mēs esam atbildīgi paši”. Viņš ir pārliecināts: “Tāpat kā sunim jāmāk pacelt sava aste, tā arī cilvēkam pašam sevi. Jāpalīdz sev attīstīties un jāmācās justies labāk. Skolā to nemācīja, tāpēc tagad jāmācās vien pašiem."

AINA POIŠA

Latvija

Aina Poiša, sistēmiskā ģimenes psihoterapeite, supervizore, organizāciju konsultante ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi psihoterapijas nozarē. "Visa mīlestība, ko Tu vari sakrāt un esi spējīgs dot, ir atkarīga no Tava paša garīgā spēka, kas veidojies no Tavas dzīves kāpumiem un kritumiem. Mūsu katra atbildība par savu garīgo veselību, iespējams, mūsdienās ir daudz lielāka nekā 100 gadus atpakaļ. Atliek vien rūpēties par to jau šodien, neko neatliekot uz rītdienu. Laiks lido!”

DR. ARTŪRS MIKSONS

Latvija

Sertificēts ārsts - psihoterapeits/psihosomatologs; RSU Psihosomatikas klīnikas virsārsts, RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras docētājs. “Tas ir tik vienkārši un reizē tik sarežģīti - vienkārši būt. Savā ikdienā palīdzu cilvēkiem saskatīt realitāti un atpazīt tādas izjūtas kā apjukumu, bailes, dusmas, skumjas, bezpalīdzību un prieku”. To visu just ir cilvēcīgi!

KASPARS ZLIDNIS

Latvija

Mūziķis, ielu vingrošanas kustības aizsācējs Latvijā, sporta kluba "Crossfit Andrejsala" izveidotājs un līdzīpašnieks. Projekta "sportovisi.lv" un supfit.lv treneris un vadītājs.

DR. DACE REIZENBERGA

Latvija

Sieviešu slimību ārste, profesore Rīgas Dzemdību namā, Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgas Stradiņa universitātē, Veselības ministrijas eksperte. Sievietes veselība ir vērtība, kuras pamati ikvienai meitenītei tiek ielikti jau mammas grūtniecības laikā, veselīgi ēdot un kustoties. Par savu veselību jārūpējas visas dzīves garumā, lai nodzīvotu garu, skaistu, veselīgu un kvalitatīvu mūžu. Lai varētu sniegt savas zināšanas un prasmes sievietes veselības sargāšanai un vienlaicīgi apmācītu topošos ārstus, Dace Reizenberga strādā vadošajās Latvijas medicīnas iestādēs un universitātēs. “Kā būtu ar nelielu diskusiju kopā ar jums, kā saglabāt reproduktīvo veselību visa mūža garumā?”

ILZE SKRABE

Latvija

Zumba fitnesa trenere. Ilze Skrabe ir aktīva dzīvesveida cienītāja. Kopš 11 gadu vecuma viņa izmēģinājusi daudz un dažādas sporta aktivitātes. 2013. gadā kļuva par sertificētu Zumba Fitness treneri. Šobrīd savas zināšanas turpina pilnveidot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. 


EGIJA KOVAĻENKO

Latvija

Sertificēta fizioterapeite. Egija Kovaļenko ir absolvējusi Rīgas Stradiņu universitāti un šobrīd ir fizioterapeite ar 13 gadu pieredzi savā jomā. Bijusi vieslektore Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, vadījusi dažādas profesionālās kvalifikācijas prakses. Šobrīd strādā SIA “Zemgales veselības centrs” un SIA „Jelgavas poliklīnika”, kā arī piedalās sabiedrības izglītošanā, lasot lekcijas par dažādām ar fizioterapiju saistītām tēmām.

TATJANA GORBATKO

Latvija

Sertificēta B kategorijas trenere, Pilašu, Yoga, BodyArt, deepWORK un BAX sertificēta instruktore. Tatjana Gorbatko ir sertificēta B kategorijas trenere ar vairāk nekā 28 gadus ilgu pieredzi fitnesa jomā. Savas zināšanas apguvusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. “Es ļoti gribētu veicināt cilvēku apziņu dzīvot veselīgi caur kustību un sava ķermeņa apzināšanos. Jo kustība ir veselība, veselība ir dzīve! Mēs dzīvojam tikai vienu reizi!”

ILONA BRIZGA

Latvija

Sertificēta Kristofera Harisona AntiGravity® Fundamentals 1&2, AntiGravity® Yoga, AntiGravity® Parent/Child, AntiGravity® Just Kids, AntiGravity® Suspension Fitness un AntiGravity® Restorative Yoga instruktore. “Mana pārliecība ir, ka AntiGravity dara cilvēku veselāku, vieglāku, slaidāku, lidojošāku, priecīgāku, veiksmīgāku un laimīgāku. Uzdrošinies tāds būt arī tu! Lido augstu!”

JĀNIS ĒRIKS GRŪTUPS

Latvija

“Esmu uzaudzis Jelgavā un šeit sāku aktīvu darbu kustībā. Nevaru savu ikdienu iedomāties bez fiziskajiem treniņiem, dejas un KĀRTĪGAS svīšanas. Šobrīd apgūstu TRX® pamatus un produktīvi draudzīgu attieksmi pret sportistiem mācos pie Annikas Andersones un DCH studijā pie Ralfa Upmaļa.”

ANNIKA ANDERSONE

Latvija

TRX®, TRX®Rip, AntiGravity® yoga , AntiGravity® yoga Fitness, AntiGravity® yoga Kids, AntiGravity® Restorative instruktore. Annika Andersone ir beigusi Latvijas Kultūras koledžu un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju. Jau 20 gadus vada mūsdienu deju studiju “Benefice”, kā arī dažādus fitnesa un veselības nodarbību veidus. “Kopumā es mācos visu laiku. Man vienkārši patīk to darīt nevis, lai saņemtu papīru, bet, lai iegūtu zināšanas. Esmu piedalījusies daudzos jogas, dažādu deju stilu un novirzienu kursos un projektos. Tā rezultātā man ir izveidojusies visai prāva bagāža, ar kuru gribu dalīties ar jums!”

LĪVA TIHOVSKA

Latvija

Veselības sporta speciālists, B kategorijas fitnesa trenere. Līva Tihovska absolvējusi RSU rehabilitācijas fakultāti. “Trenera darbs viennozīmīgi ir arī mans hobijs, tāpēc tos vienmēr cenšos vadīt par visiem 100%. Man ir ļoti svarīgi, lai pēc treniņa katrs tā apmeklētājs aizietu smaidīgs, gandarīts un ar vēlmi atgriezties atkārtoti. Uzskatu, ka viens no svarīgākajiem uzdevumiem trenera darbā ir nepārtraukti sevi pilnveidot, mācīties, tāpēc regulāri apmeklēju kursus un seminārus, kur iegūtās zināšanas pielietoju arī savos treniņos.”

EGIJA TROŠČENKO

Latvija

Veselības sporta speciāliste, B kategorijas fitnesa trenere. Egija Troščenko absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes rehabilitācijas fakultātes programmu “Veselības sporta speciālists”. Savu profesionālo karjeru pilnveidojusi, strādājot sporta klubā “Atlētika” un “Goldbarbell city”. “Cik sevi atceros, vienmēr esmu sportojusi. Kā jaunā māmiņa savam gadu vecajam dēliņam, es turpinu aktīvi sportot un uzturēt sevi formā. Tāpēc vēlos iedvesmot arī citas mammas neaizmirst par sevi un rūpēties par savu vienīgo, unikālo ķermeni.

KĀRLIS BIRMANIS

Latvija

Kārlis Birmanis ir sertificēts fitnesa treneris, veselīga un laba ēdiena entuziasts. Gatavo receptes žurnālam “Pie Galda!” un raksta “RIMI Bērniem” par fiziskās aktivitātes veicināšanu.

Svetlana Riškova

Latvija

Svetlana Riškova ir viena no izcilākajām Latvijas pavārēm – “Pavāru klubs” dibinātāja un valdes locekle, prestižās Francijas pavāru asociācijas "Club Prosper Montagné" biedre. Bijusi šefpavāre vairākos izcilos restorānos, TV šova “Mūsdienu Latvijas garša” superšefu sezonas fināliste.

ANNA PANNA

Latvija

Anna Panna ir kulinārijas šova “Gatavo 3” vadītāja, žurnāla «Pie Galda!» recepšu autore un grāmatas “Šokolāde” autore.

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM