Par svētkiem

Kopš pirmo metālu un to sakausējumu radīšanas pasaule iepazīst Metāla stāstus, kas no gadsimta gadsimtā kļūst arvien pārsteidzošāki, atklājot mūsu vēlmi izzināt, radīt un pielietot.

Metāla stāstus mēs varam saklausīt visapkārt – mašīnu korpusos, riteņu rāmjos, elektrības vados un ielu stabos, pat mūsos.

Tāpēc šī gada svētku moto ir “Metāla stāsts”.

Aicinām jelgavniekus un pilsētas viesus 8. septembrī klātienē izbaudīt sev interesējošas aktivitātes daudzveidīgajā pasākuma saturā – no metālapstrādes, uzņēmējdarbības, amatniecības, karjeras un izglītības iespēju iepazīšanas līdz izklaidei, sportam, prāta asināšanai un veiklības treniņam!

Ieeja svētkos bez maksas.


Pasākuma apmeklētāji un dalībnieki piekrīt, ka var tikt fotografēti un filmēti, ka viņu attēli var tikt izmantoti filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos, kas paredzēti pasākuma atspoguļošanai un organizatoru reprezentācijas vajadzībām. Fotogrāfijas un video var tikt publicēti organizatoru mājas lapās un reprezentācijas materiālos. Visas tiesības uz šādu materiālu un tā izmantošanu pieder pasākuma organizatoriem vai attiecīgi pilnvarotajai trešajai personai.
Vairāk informācijas, zvanot pa tālruni 63012159, 29222737, vai rakstot uz e-pastu astra.vanaga@zrkac.jelgava.lv

Izstrādātājs: SOFTIKOM