Satiksmes ierobežojumi

29. augustā Jelgavā svinēsim 20. Vispārējos Piena, Maizes un medus svētkus, 18. BALTAIS Piena paku laivu regati un Latvijas novadu siera dienu.  Pasākumu laikā paredzēti vairāki satiksmes ierobežojumi gan pilsētas ielās gan uz ūdens.

  • No 28. augusta pulksten 13.00 līdz 29. augusta pulksten 17.00 Kr. Barona ielas posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai un iebrauktuvē līdz Hercoga Jēkaba laukumam, kā arī Lielajā ielā posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai gar Hercoga Jēkaba laukumu aizliegts stāvēt
  • 29. augustā sākot no pulksten 7.00 līdz 17.00 auto transportam tiks slēgta Kr. Barona iela posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielā. Ierobežojumi neattiecas uz tirgotājiem.
  • Savukārt, ūdenstransportam 29. augustā tiks slēgta satiksme no Lielupes tilta 1 km posmā uz jūras pusi no pulksten 10.00 līdz 17.00 un Driksas upē, gar Pasta salu līdz "Mītavas" gājēju tiltam  no pulksten 15.00 līdz 17.00. 

Pasākumu apmeklētāji aicināti izmantot stāvlaukumus aiz Jelgavas pils un Pļavā pretī Jelgavas pilij - Vecajā ceļā. Informējam, ka stāvlaukums pretī iebrauktuvei uz Pasta salu nebūs pieejams.

Plašāka informācija un programma par pasākumiem Šeit. 

PRECIZETS_PienaMaizesMedus2020.jpg


Aicināma apmeklētājus:

- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci

(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);

- ievērot roku higiēnu;

- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

...

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

Izstrādātājs: SOFTIKOM