Dalībniekiem

Pieteikšanās

Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā, Latvijā notiks jau četrpadsmito gadu, pulcējot atzītus profesionālus tēlniekus un māksliniekus no dažādām pasaules valstīm. Festivāla norise 31. maijs – 6. jūnijs, 2020. gads.

Festivāla mērķis ir turpināt iesāktās festivāla tradīcijas un attīstīt Jelgavu kā radoši aktīvu kultūrtelpu, kas ik gadu iepazīstina ar pasaules jaunākajām vides mākslas tendencēm, aktualitātēm un projektiem, piesaistot tēlniekus un māksliniekus, radot platformu pieredzes apmaiņai un jauniem atklājumiem tēlniecībā.

Festivāla tēma: DA VINCI


Tēlniekiem smilšu mākslas darbos jāatspoguļo savs redzējums par festivāla tematu. Dižākā pasaules mākslas darba „Mona Lisa” radītājs, spilgtākais renesances laika simbols, pirmās helihoptera skices autors, cilvēka ķermeņa un Visuma darbības principu analoģijas pētnieks, kurš uzskatīja, ka „visaugstākā izsmalcinātība ir vienkāršība” – Leonardo da Vinci personība un darbs ir iedvesmojis neskaitāmus māksliniekus un izgudrotājus visā pasaulē. Viņu mēdz dēvēt par pārsteidzošāko ģēniju pasaules vēsturē. Aicinām tēlniekus smilšu mākslā izcelt šo daudzšķautņaino pērsonību un tās atstāto mantojumu. 


Dalībnieku pieteikšanās anketa jāaizpilda līdz 2020. gada 29. martam.

Uzzini vairāk: NOLIKUMĀ

Iela, pilsēta, pasta indekss
1 - 2 teikumi
CV*
Tikai PDF formātā
Mākslinieka foto*
Krāsaina, JPG formātā, kura tiks aizmantota publicitātes materiāliem un ID kartēm
Pases vai ID kartes kopija
Skiču projekts*
Jāiesniedz skices abpusējos skatos norādot augstumu, platumu un akcentējot virsskatu, JPG formātā, norādot skulptūru parametrus, nosaukumu un autoru.
Tehniskais uzstādīšanas plāns*
Obligāti iesniedzams formu tehniskais uzstādīšanas plāns, pēc organizatoru piedāvāto formu izmēriem
3 pēdējo smilšu skulptūru foto*
Izstrādātājs: SOFTIKOM