26. AUGUSTĀ, JELGAVĀ

LIELUPĒ PIE PROMENĀDES

Pagarināta pieteikšanās „XIV Baltais Piena paku laivu regatei”

Drosmīgākos laiviniekus pulcēs viens no jautrākajiem pasākumiem Lielupes ūdeņos  – “XIV Baltais Piena paku laivu regate” –, kas 27. augustā Jelgavā norisināsies jau četrpadsmito reizi. Dalībnieki aicināti pieteikties līdz 19.augustam.

 

Piena paku laivu regate nav tikai ātruma sacensības, tas ir izaicinājums ikvienam dalībniekam, jo, būvējot laivas un īstenojot vispārdrošākās idejas, jāņem vērā fizikas likumi.

Piedalīties un būvēt laivas var ikviens interesents – ģimenes, draugu kompānijas, uzņēmumi utt.  Galveno būvmateriālu nodrošinās atbalstītājs AS “Tukuma Piens”, kas šogad dāvina 42 tūkstošus Baltais piena pakas.

 

Svarīgi ir atcerēties, ka laivas ir atļauts darbināt tikai ar cilvēka spēka palīdzību. Dažāda veida motoru, saspiesta gaisa vai citu enerģijas avotu izmantošana nav atļauta, kā arī nav atļauta putuplasta un citu tamlīdzīgu materiālu izmantošana laivu peldspējas nodrošināšanā.

Lai piedallītos un uzvarētu, nav jābūt atlētiskākajam airētājam, jo žūrija novērtēs arī radošākās idejas. Vērtēšana notiks sešās nominācijās: oriģinālākā laiva, visatraktīvākā komanda, inovatīvākā laiva, treknākais piena plosts, “Pilnīgs sviests” un ātrākā laiva.

Kopējais balvu fonds: 2370 eiro.

 

Pieteikšanās dalībai regatē turpināsies līdz 19.augustam.

Pasākumu organizē Jelgavas pašvaldības iestāde „Kultūra” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas domi un AS „ Tukuma Piens”.

Pieteikšanās - ŠEIT!

JELGAVAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS IESTĀDE "KULTŪRA"

+371 630 23 461

kultura@kultura.jelgava.lv

www.kultura.jelgava.lv