26. AUGUSTĀ, JELGAVĀ

LIELUPĒ PIE PROMENĀDES

Skaties “XIV Baltais Piena paku laivu regati” tiešraidē

Jau šo sestdien, 27. augustā, atraktīvākos kuģotājus pulcēs viens no jautrākajiem pasākumiem Lielupes ūdeņos – “XIV Baltais Piena paku laivu regate”. Tas ir lielākais šāda veida pasākums Eiropā, kas jau četrpadsmito reizi norisināsies Jelgavā. Regates norisei no pulksten 15 varēs sekot līdzi mobilajā televīzijā “LMT Straume”.

 

Prezentāciju laikā skatītāji varēs novērtēt komandu radošo veikumu – laivas, tērpus un priekšnesumus. Pēc tās pulksten 16 sekos ātruma un parādes braucieni, kuru laikā dalībnieki demonstrēs savu laivu tehniskās un inovatīvās iespējās, kā arī sagatavotos krāšņos priekšnesumus un šovus uz ūdens.

 

Vērtēšana notiks sešās nominācijās: “oriģinālākā laiva”, “visatraktīvākā komanda”, “inovatīvākā laiva”, “treknākais piena plosts”, “pilnīgs sviests” un “ātrākā laiva”. Galveno būvmateriālu nodrošina atbalstītājs AS “Tukuma Piens”, kas šogad dāvina 42 000 Baltais piena pakas.

 

No pulksten 17.30 Pasta salā uzstāsies – „Tumsa”, „Elektrofolk”, „Opus Pro” –, izskaņā Putu ballīte ar DJ JAX.

 

Paralēli regatei Hercoga Jēkaba laukumā norisināsies XVI Piena, maizes un medus svētki, kas no pulksten 9 līdz 17 vienkopus pulcēs šo produktu ražotājus, aicinot piedalīties degustācijās, konkursos, dažādās darbnīcās, kā arī baudīt koncertus.

 

“XIV Baltais Piena paku laivu regati” un XVI Piena, maizes un medus svētkus rīko Jelgavas pilsētas dome un pašvaldības iestāde „Kultūra”. Seko līdzi šo un citu komandu startiem tiešraidē! Straumes adrese: http://straume.lmt.lv/regate .

 

 

JELGAVAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS IESTĀDE "KULTŪRA"

+371 630 23 461

kultura@kultura.jelgava.lv

www.kultura.jelgava.lv