Jelgavas pilsētas svētki

Jelgavas pilsētas svētki

Jelgavas pilsēta

Jaunumi

Pirmdiena Aprīlis 25. / 2022

Pilsētas svētkus svinēsim kopā

Pēc mēneša ar devīzi "Mēs esam Jelgava" pilsēta svinēs savus svētkus – 757. dzimšanas dienu. Dažādas aktivitātes plānotas maija pēdējā nedēļā, bet daudzveidīgākā programma paredzēta no 27. līdz 29. maijam. Šajās dienās iedzīvotāji pie savas mājas aicināti pacelt pilsētas karogu.

Ceturdiena Marts 31. / 2022

Izsludina pieteikšanos Jelgavas pilsētas svētku Andelei (tirdziņam)

Ik gadu maija mēneša pēdējā nedēļas nogalē Jelgavā plaši tiek svinēti pilsētas svētki, kad iedzīvotāji un viesi gūst pozitīvas emocijas daudzveidīgās svētku aktivitātēs. Galvenās svētku aktivitātes norisināsies no 27. līdz 28. maijam, kad jelgavniekus un pilsētas viesus priecēs ūdens šovs, radoši Jelgavas kolektīvu priekšnesumi, jauni veidi kā iepazīt pilsētas vēsturi un citas aktivitātes, tostarp svētku muzikālais ekspresis. Protams, Jelgavas 757. jubilejas svinības neiztiks bez mūsu izcilāko līdzcilvēku un Jelgavas stipro ģimeņu godināšanas, sveicot pilsētas augstāko apbalvojumu saņēmējus, kā arī zelta pārus.

Ceturdiena Maijs 27. / 2021

"Jelgavas barkarolas" un svētku tirdziņa laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Gatavojoties pilsētas svētku pasākumiem Jelgavas svētku tirdziņam un strūklaku uzvedumam "Jelgavas barkarola", kā arī to norises laikā pilsētā būs spēkā ierobežojumi gan autotransporta, gan ūdens satiksmei. Jau no 25. maija slēgta ūdens satiksme Driksā, posmā no Mītavas gājēju tilta līdz Jāņa Čakstes bulvāra promenādes skatu platformai pie krustojuma ar Ūdens ielu, savukārt auto satiksmei 29. maijā pa dienu būs slēgta Krišjāņa Barona iela posmā no Uzvaras ielas līdz Pasta ielai, informē pasākumu rīkotāji.

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM