Piena paku laivu regate un Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki

Piena paku laivu regate un Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki

Hercoga Jēkaba laukums, Pasta sala, Driksas upe

Jaunumi

Sestdiena Augusts 29. / 2020

Piena paku laivu regatē šogad spēkiem mērojās 17 atraktīvas un radošas komandas

Šodien jautri un amizanti notikumi risinājās Jelgavā, 18. BALTAIS Piena paku laivu regatē, kas sagādājot ne vienu vien izaicinājumu šogad jau otro reizi ieņēma kursu uz Driksas upes ūdeņiem. Vairāk kā 42 000 “Tukuma Piens” piena pakas tika pārvērstas vērienīgos peldlīdzekļos, ko draugu kompānijas, uzņēmēji un kolektīvi darbinot tikai ar savu spēku varonīgi airēja pretī finiša līnijai!

Sestdiena Augusts 29. / 2020

Jelgavā aizvadīti 20. Vispārējie Latvija Piena, maizes un medus svētki

Palutinot vēderus un godinot latviešu ēdienkartē tik iemīļotos piena, maizes un medus produktus 29. augustā pulcējot vairāk kā 200 dalībniekus, Jelgavā svinējām jau 20. Vispārējos Latvijas Piena, maizes un medus svētkus. Šogad svētku programmu papildināja ar Latvijas novadu siera diena, aicinot iepazīt vairāk kā 70 sieru veidus.

Ceturdiena Augusts 20. / 2020

Jau 20. reizi satiksimies Jelgavā, gada gardākajā notikumā!

Palutinot vēderus un godinot latviešu ēdienkartē tik iemīļotos piena, maizes un medus produktus 29. augustā pulcējot vairāk kā 200 tirgotājus, Jelgavā svinēsim jau 20. Vispārējos Latvijas Piena, maizes un medus svētkus. Šogad svētku programmu papildinās Latvijas novadu siera diena aicinot iepazīt vairāk kā 70 dažādus sierus. Savukārt, jau otro gadu pēc kārtas uz Driksas ūdeņiem savu izdomu un radošumu demonstrēs 18. “Baltais” Piena paku laivu regates dalībnieki.

Video

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM