STARPTAUTISKAIS LEDUS SKULPTŪRU FESTIVĀLS

STARPTAUTISKAIS LEDUS SKULPTŪRU FESTIVĀLS

Jelgava

Jaunumi

Piektdiena Janvāris 13. / 2023

Vēl ir pieejamas tirdzniecības vietas Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla teritorijā Jelgavā

Tirdzniecības, ēdināšanas un izklaides aktivitāšu uzņēmēji vēl līdz 15. janvārim aicināti pieteikties 24. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla tirdzniecības sektoram. Sektors darbosies Jelgavā, Pasta salā un Jāņa Čakstes bulvārī, 3. februārī no pulksten 18 līdz 22, kā arī 4. un 5. februārī no 10 līdz 22.

Pirmdiena Janvāris 9. / 2023

STARPTAUTISKĀ LEDUS SKULPTŪRU FESTIVĀLA MĀKSLAS DARBUS VEIDOS TĒLNIEKI NO 12 VALSTĪM

Trijās vietās Jelgavā – Jāņa Čakstes bulvārī, Pasta salā un brīvdabas koncertzālē “Mītava” no 3. līdz 5. februārim norisināsies 24. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Šogad mākslas darbus kopumā veidos 32 profesionāli tēlnieki no 12 valstīm, ledū atklājot unikālu skatījumu uz senajām dievībām un to nozīmi dažādās kultūrās. Festivāla ietvaros, nepilnas nedēļas laikā, tiks radītas 45 konkursa skulptūras, bet kopumā būs apskatāmi vairāk nekā 60 ledus objekti.

Trešdiena Decembris 7. / 2022

Skolēni aicināti pieteikties kolāžu konkursam “Starptautiskais ledus skulptūru festivāls Jelgavā”

Gaidot šīs ziemas vērienīgāko notikumu, 24. Starptautisko ledus skulptūru festivālu, pašvaldības iestāde “Kultūra” izsludina kolāžu konkursu 1. līdz 4. klašu skolēnu kolektīviem “Starptautiskais ledus skulptūru festivāls Jelgavā”. Šogad skolēni aicināti izstrādāt darbus par tēmu “Mana sapņu ledus skulptūra”.

Video

Facebook

Seko mums

Iegādājies biļeti

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM