Pirmdiena 1. Augusts / 2022

Sākusies tirgotāju pieteikšanās Piena, maizes un medus svētku gadatirgum

27. augustā Jelgavā norisināsies 22. Vispārējie Piena, maizes un medus svētki un 20. "Baltais" Piena paku laivu regate, kā arī sporta aktivitātes un koncerti. Šodien, 1. augustā, sākusies tirgotāju pieteikšanās tirdzniecības un izklaides aktivitāšu sektorā, kas ilgs līdz 20. augustam, vai kamēr brīvas tirdzniecības vietas.

DSC_1392.jpg

Dalībai gadatirgū, kas norisināsies Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama, pieteikumi gaidīti no piena, maizes un medus produktu ražotājiem, tirgotajiem un amatniekiem, kuru ražojumi izmantojami minēto produktu pārstrādē, uzglabāšanā un servēšanā. Svētku gadatirgus Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Jelgavas kultūras nama notiks no pulksten 11 līdz 17. Pieteikšanās līdz 20. augustam, vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas.

Tāpat Pasta salas sektorā aicināti pieteikt dalību ēdinātāji, kafijas, saldējumu, saldējuma kokteiļu tirgotāji kuri tirdzniecību veic no tirdzniecības treileriem.

Pieteikties gadatirgum, iepazīties ar gadatirgus nolikumu var mājaslapā festivali.jelgava.lv sadaļā "Pieteikšanās", "Pieteikšanās Piena, maizes un medus svētkiem". Nolikums pieejams arī ŠEIT.

Jāpiebilst, ka Pasta salā no pulksten 11 līdz 23 šajā dienā paredzētas sporta aktivitātes, vakara programma un Driksā – "Baltais" Piena paku laivu regate. 

 

 

 

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

Izstrādātājs: SOFTIKOM