Tūrisma aktivitātes svētku laikā

27.augustā no pulksten 11 līdz 17 Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs (JRTC) aicina piedalīties erudīcijas spēlē “Medus maize prātlauzim”.


Ik gadu augusta nogalē Jelgavā tiek atzīmēti Vispārējie Piena, medus un maizes svētki. Šogad svētku ietvaros JRTC ir sagatavojis aizraujošu aktivitāti ikvienam interesentam, kas ļaus atklāt piena, medus un maizes vērtīgās īpašības, iepazīt svētku tirdziņa dalībniekus un uzzināt interesantus faktus par vietējām saimniecībām. Dalība aktivitātē ir bez maksas. Darba lapas būs iespēja saņemt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī (Akadēmijas iela 1) no pulksten 11, savukārt aizpildītas lapas jāiesniedz atpakaļ līdz pulksten 17. Trīs veiksmīgākie aktivitātes dalībnieki saņems veicinošas balvas no JRTC.

Pilsētas viesi un vietējie iedzīvotāji svētku dienā no pulksten 9 līdz 22 aicināti apmeklēt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni un 1. stāvā - reģionālajā tūrisma centrā - uzzināt par atpūtas iespējām pilsētā un apkārtnē, kā arī apmeklēt skatu laukumu 9.stāvā, no kura paveras skaists skats uz pilsētu un Vispārējo Piena, medus un maizes svētku norises vietām. Savukārt no pulksten 10 līdz 18 Tornī apskatei pieejamas vēstures ekspozīcijas “Jelgava laika griežos”, “Mode Jelgavā cauri gadsimtiem”, “Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas stāsts”, kas modernā, interaktīvā veidā iepazīstina ar nozīmīgiem pilsētas un senās baznīcas vēstures faktiem. Skatu laukuma apmeklējums pieaugušajiem 1 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 0,50 eiro, savukārt vēstures ekspozīciju un skatu laukuma apmeklējums kopā pieaugušajiem 2,50 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem 1 eiro.

Plašāka svētku programma apskatāma ŠEIT.

Ja rodas kādi jautājumi par Piena, maizes un medus svētku aktivitāti, varat sazināties ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru pa tālr. 63005447 vai  63005445.

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

"Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

 

 

Piedavajums_Piena_medus_svetki_2022.jpg


Sportiskas aktivitātes

Pasta sala, volejbola laukumi, slidotava

No 11:00 Jelgavas atklātais pludmales volejbola turnīrs

No 11:00 Jelgavas atklātais 3x3 basketbola turnīrs

11:00-14:00 Basketbola soda metienu konkurss

Dalība turnīros, iepriekš piesakoties, sīkāka informācija šeit.

...

Apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Izstrādātājs: SOFTIKOM