Trešdiena 2. Novembris / 2022

pieteikšanās Adventes un Ziemassvētku ieskaņas tirdziņam Jelgavā NOSLĒGUSIES!

Iezīmējot Adventes un Ziemassvētku gaidīšanas laika sākumu, pilsētā tiek organizēts tirdziņš, kas piepildīs Hercoga Jēkaba laukumu 27. novembrī no pulksten 14 līdz 19. Tirgotāji aicināti pieteikties līdz 16. novembrim vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas. Pieteikumu reģistrācija NOSLĒGUSIES!

IMG_9439.jpg

Pieteikties aicināti individuālie pārtikas un nepārtikas produktu ražotāji, pārstrādātāji un tirgotāj, kuru produkcija saistīta ar svētku tematiku vai izmantojama Ziemassvētku dāvanu komplektēšanā, piemēram, eglīšu un Adventes vainagu tirgotāji, piparkūku cepēji, vilnas zeķu un cimdu adītāji, dekoru ražotāji, vīna, šokolādes dzērienu tirgotāji u.c. Tāpat, atmosfēras rosināšanai Hercoga Jēkaba laukumā, aicināti pieteikties arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji un mazās kafejnīcas.

Tiem interesentiem, kuri vēlas piedalīties Adventes un Ziemassvētku ieskaņas tirdziņā, veikt sabiedriskās ēdināšanas – izbraukumu kafejnīcas pakalpojumus vai pārdot savu produkciju, jāiesniedz aizpildīta pieteikuma veidlapa. Pirms pieteikšanās, lūdzam izlasīt nolikumu.

 

 

 

Foto: Jelgava.lv