Ielu mākslas festivāls "Grafiti. Izlaušanās. Jelgava." 2021

Ielu mākslas festivāls "Grafiti. Izlaušanās. Jelgava." 2021

Loka maģistrāles un Aviācijas ielas krustojums

Jaunumi

Piektdiena Maijs 21. / 2021

Deviņos ielu mākslas darbos izstāstīti izlaušanās stāsti

Mākslinieki no visas Latvijas festivālā "Grafiti. Izlaušanās. Jelgava." Loka maģistrālē pabeiguši darbu pie deviņiem ielu mākslas darbiem par tēmu "Izlaušanās". Uz sienas 60 metru garumā tapušos darbus festivāla mākslinieciskais vadītājs Dainis Rudens apvienos kopīgā ansamblī, kuru jau no 22. maija var novērtēt ikviens garāmgājējs.

Ceturdiena Maijs 20. / 2021

Seko līdzi ielu mākslas festivāla “Grafiti. Izlaušanās. Jelgava.” konkursa darbu tapšanai tiešraidēs

21. maijā Jelgavā ieradīsies 9 grafiti mākslinieki no visas Latvijas, realizējot ielu mākslas festivāla “Grafiti. Izlaušanās. Jelgava” konkursa darbus un kopā radot vairāk kā 80 metrus garu mākslas darbu par tēmu “Izlaušanās”. Visas dienas garumā pieslēdzies tiešraidēm no Jelgavas – intervijas ar māksliniekiem, darbu tapšanas process, dažādi viedokļi no jomas speciālistiem un grafiti mākslas tapšanas aizkulises.

Piektdiena Maijs 7. / 2021

Zināmi ielu mākslas festivāla “Grafiti. Izlaušanās. Jelgava.” dalībnieki

Aicinot izlauzties laikā un telpā, noskaidroti ielu mākslas festivāla “Grafiti. Izlaušanās. Jelgava.” dalībnieki. Jau 21. maijā Jelgavā tiksies 9 profesionāli grafiti ielu mākslinieki no visas Latvijas, lai realizētu savu ieceri dzīvē un kopā radītu vairāk kā 60 metrus garu mākslas darbu par tēmu “Izlaušanās”.

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM