Ceturdiena 31. Marts / 2022

Izsludina pieteikšanos Jelgavas pilsētas svētku Andelei (tirdziņam)

Ik gadu maija mēneša pēdējā nedēļas nogalē Jelgavā plaši tiek svinēti pilsētas svētki, kad iedzīvotāji un viesi gūst pozitīvas emocijas daudzveidīgās svētku aktivitātēs.

Galvenās svētku aktivitātes norisināsies no 27. līdz 29. maijam, kad jelgavniekus un pilsētas viesus priecēs ūdens šovs, radoši Jelgavas kolektīvu priekšnesumi, jauni veidi kā iepazīt pilsētas vēsturi un citas aktivitātes, tostarp svētku muzikālais ekspresis. Protams, Jelgavas 757. jubilejas svinības neiztiks bez mūsu izcilāko līdzcilvēku un Jelgavas stipro ģimeņu godināšanas, sveicot pilsētas augstāko apbalvojumu saņēmējus, kā arī zelta pārus.

Piektdien, 27. maijā no pulksten 14.00 līdz 20.00 un sestdien 28. maijā no pulksten 9.00 līdz 15.00 Raiņa parkā (pie VIVO centra) tiks organizēta Jelgavas pilsētas svētku ANDELE (tirdziņš). Tirgotāji, ēdinātāji un izklaidējošu aktivitāšu organizatori tiek aicināti pieteikties dalībai Jelgavas Pilsētas svētku aktivitātēs no 20. aprīļa līdz 20. maijam, vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas, tiešsaistē aizpildot un nosūtot pieteikuma veidlapu.

Par šīm un citām svētku aktivitātēm informācija sekos jau drīz. Lai vairotu Jelgavas pilsētas svētku noskaņu, ikviens jelgavnieks pilsētas svētku mēnesī pie savas mājas un uzņēmuma aicināts pacelt Jelgavas pilsētas karogu un pie auto piestiprināt autokarodziņus.

Izstrādātājs: SOFTIKOM