Latvijas mazākumtautību festivāls 2021

Latvijas mazākumtautību festivāls 2021

Jelgavas pilsēta

Jaunumi

Svētdiena Augusts 15. / 2021

Jelgavā aizvadīts Latvijas mazākumtautību festivāls "Zeme zied"

Dienas koncertprogrammā Hercoga Jēkaba laukumā ar daudzveidīgiem priekšnesumiem skatītājus priecēja lībiešu un dažādu mazākumtautību - baltkrievu, bulgāru, ebreju, lietuviešu, krievu, ukraiņu, vāciešu - folkloras kopas, vokālie un instrumentālie ansambļi, deju kopas un kolektīvi, kā arī muzikālā apvienība "Raxtu Raxti".

Pirmdiena Augusts 9. / 2021

Satiksmes informācija

14. augustā no pulksten 10 līdz 20 Jelgavā - Hercoga Jēkaba laukumā, Skvērā aiz Jelgavas Kultūras nama, Jelgavas Kultūras namā, brīvdabas koncertzālē "Mītava", Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā un citviet pilsētā norisinās Latvijas mazākumtautību festivāls "Zeme Zied". Sakarā ar festivāla norisi jau no 13. augusta pilsētā būs sekojoši satiksmes ierobežojumi.

Ceturdiena Augusts 5. / 2021

14. augustā Jelgavā notiks Latvijas mazākumtautību festivāls

Latvijas mazākumtautību festivāls “Zeme zied” norisināsies Jelgavā 2021. gada 14. augustā. Visas dienas garumā būs iespēja vērot dienas koncertprogrammu, tautastērpu skati, klausīties garīgās mūzikas koncertu, apmeklēt amatnieku gadatirgu, radošās darbnīcas un iepazīt dažādas nacionālās virtuves. Festivāla norises varēs skatīties arī tiešraidē.

Programma

DIENAS KONCERTPROGRAMMA

Kad 14. AUGUSTS

Laiks 11:00

Kur Skatuve - Hercoga Jēkaba laukuma zaļajā zonā

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM