Ceturdiena 26. Augusts / 2021

SVARĪGA INFORMĀCIJA PIENA PAKU LAIVU REGATES SKATĪTĀJIEM!

Jau šajā nedēļas nogalē, 28. augustā, tiksimies šīs vasaras spraigākajās un jautrākajās sacīkstēs uz Driksas upes ūdeņiem -  19. Baltais Piena paku laivu regate un vakara koncertos brīvdabas koncertzālē "Mītava". Domājot par to, lai sacensību vērošana noritētu iespējami droši, kā arī sekojot valstī noteiktajai kārtībai epidemioloģiskās situācijas ierobežošanai, teritorijā ap Driksas upes krastiem - Pasta salā un J. Čakstes bulvārī, tiks veiktas Covid-19 sertifikātu un peronu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) pārbaudes. Kā arī, pasākuma norises laikā (no 17.30 līdz 19.00) tiks slēgts "Mītavas gājēju tilts.

Katrā upes krastā skatītājiem būs pieejama gan zaļā gan dzeltenā zona. 

Karte_zonas_A3.jpg

? Zaļā zona - ieeja teritorijā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu. Šis nosacījums attiecas uz ikvienu pasākuma apmeklētāju - arī uz bērniem! Tādējādi šādu pasākumu, uzrādot atbilstošu digitālo sertifikātu, var apmeklēt TIKAI bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid-19 infekciju. Kopā ar sertifikātu obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Teritorijā nav jāievēro distance, un nav jālieto sejas maskas.

? Dzeltenā zona - Ieeja teritorijā uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu pēdējo 6 mēnešu laikā. Vai apliecinājums par pēdējo 48 stundu laikā pirms pasākuma laboratoriski veiktu Covid-19 testu, vai pēdējo 6 stundu laikā veiktu Covid-19 ātro antigēnu testu kurš ir negatīvs. Kopā ar sertifikātu obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts nav nepieciešams. Teritorijā jāievēro droša 2 metru distance, sejas maskas nav jālieto.

Būsim atbildīgi kopā, rūpējoties gan par savu gan apkārtējo drošību!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām regates apmeklētājus, pilsētas iedzīvotājus un viesus būt saprotošus!


Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Organizatori vērš uzmanību, ka atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī, var būt izmaiņas festivāla norisē.

Izstrādātājs: SOFTIKOM