Latvijas Stādu dienas Jelgavā

Latvijas Stādu dienas Jelgavā

Jelgavas pilsēta

Jaunumi

Otrdiena Maijs 11. / 2021

Apmeklējot Stādu dienas būsim atbildīgi!

15. un 16. maijā Latvijas stādu dienas Jelgavā, kas šogad norisināsies pašā pilsētas centrā – Hercoga Jēkaba laukumā, Kr. Barona ielā gar Jelgavas Kultūras namu un skvērā aiz Kultūras nama. Sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem epidemioloģiskās situācijas novēršanai, atrodoties tirdzniecības teritorijā apmeklētājiem būs jāievēro piesardzības pasākumi. Tāpat pilsētā paredzēti arī satiksmes ierobežojumi.

Ceturdiena Maijs 6. / 2021

Latvijas stādu diena Jelgavā 2021

15. un 16. maijā tiksimies Latvijas stādu dienā Jelgavā, kas šogad norisināsies pašā pilsētas centrā – Hercoga Jēkaba laukumā, skvērā aiz Kultūras nama un vedot gar lielo ielu. Stādi, puķes, koki, krūmi, garšaugi, augsnes bagātinātāji, dārza arhitektūra, inventārs un tehnika – ko noderīgu dārzu iekopšanai un izgreznošanai atradīs ikviens.

Pirmdiena Marts 8. / 2021

Noslēgusies tirgotāju pieteikšanās Stādu dienām Jelgavā

2021. gada 15. un 16. maijā Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Kultūras nama norisināsies Latvijas stādu dienas 2021. No 8. marta līdz 15. aprīlim aicinām pieteikties lielizmēra stādu un citas dārza tehnikas tirgotājus. Mazo tirgotāju pieteikšanas sākot ar 15. martu.

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM