Pirmdiena 8. Marts / 2021

Noslēgusies tirgotāju pieteikšanās Stādu dienām Jelgavā

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES

2021. gada 15. un 16. maijā Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā un skvērā aiz Kultūras nama norisināsies Latvijas stādu dienas 2021. No 8. marta līdz 15. aprīlim aicinām pieteikties lielizmēra stādu un citas dārza tehnikas tirgotājus. Mazo tirgotāju pieteikšanas sākot ar 15. martu.

Ikgadu stādu dienās Jelgavā savu produkciju piedāvā vairāk kā 200 stādu audzētavas, zemnieku saimniecības, individuālie audzētāji, selekcionāri, amatnieki, dārzu inventāru un aprīkojumu ražotāji no visas Latvijas. 

Tirgotāju pieteikšanās:

  • Lielizmēra stādu tirgotāji (augļu koki, dekoratīvie koki, skuju koki, vīnogulāji u.tml.), dārza tehnikas, siltumnīcu, dārza mājiņu u.tml. tirgotāji no 8.marta.
  • Puķu, dārzeņu un mazo dekoratīvo stādu, sēklu, augsnes uzlabotāju, mazā dārza inventāra u.tml. tirgotāji no 15. marta.
  • Amatnieki un pārtikas preču tirgotāji no 1. aprīļa

Pieteikumu reģistrācija līdz 15. aprīlim, vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas.

Gadījumā, ja Organizatoram ir jāatceļ Latvijas Stādu dienas Jelgavā 2021 pamatojoties uz normatīviem aktiem, kas nosaka epidemioloģiskos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai un kuru dēļ ir aizliegts organizēt šāda veida publisku pasākumu, Organizators samaksāto dalības maksu atgriež visiem Dalībniekiem, kuri ir veikuši Organizatora izrakstītā rēķina apmaksu.

NOLIKUMS

Tirdzniecības vietu plāns (atjaunots 09.04.2021.)

Izstrādātājs: SOFTIKOM