Trešdiena 12. Februāris / 2020

Sākusies tirgotāju pieteikšanās Stādu dienām Jelgavā

UZMANĪBU!

INFORMĒJAM,KA PASĀKUMS ATCELTS ŅEMOT VĒRĀ PUBLISKO PASĀKUMU IEROBEŽOJUMUS SAKARĀ AR "COVID -19" UN JELGAVAS PILSĒTAS DOMES RĪKOJUMU. UZZINI VAIRĀK ŠEIT!

Aicinām sekot informācijai Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” mājas lapā un sociālo tīklu kontos.


9. un 10. maijā Jelgavā norisināsies tradicionālās Latvijas stādu dienas 2020. No 11. februāra līdz 1. aprīlim aicinām pieteikties lielizmēra stādu un citas dārza tehnikas tirgotājus. Mazo tirgotāju pieteikšanas sākot ar 2. martu.

Ikgadu stādu dienās Jelgavā savu produkciju piedāvā vairāk kā 200 stādu audzētavas, zemnieku saimniecības, individuālie audzētāji, selekcionāri, amatnieki, dārzu inventāru un aprīkojumu ražotāji no visas Latvijas. No 11. februāra aicinām dalībai reģistrēties lielizmēra stādu un dārza tehnikas.

Tirgotāju pieteikšanās:

  • Lielizmēra stādu tirgotāji (augļu koki, dekoratīvie koki, skuju koki, vīnogulāji u.tml.), dārza tehnikas, siltumnīcu, dārza mājiņu u.tml. tirgotāji no 11. februāra.
  • Puķu, dārzeņu un mazo dekoratīvo stādu, sēklu, augsnes uzlabotāju, mazā dārza inventāra u.tml. tirgotāji no 2. marta.
  • Amatnieki un pārtikas preču tirgotāji no 2. marta.

Pieteikumu reģistrācija elektroniski pieejama ŠEIT līdz 1. aprīlim, vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas.

Gadījumā, ja pirmajās piecās dienās kopš reģistrācijas sākumu uz vienu tirdzniecības vietu būs pieteikušies vairāki pretendenti. Katrā sortimentu grupā priekšroka tiks dota ilggadējam konkrētās tirdzniecības vietas lietotājam. Neattiecas uz pārtikas sektora dalībniekiem.

NOLIKUMS

Pils pagalma vietu plāns

Pils parka vietu plāns

2019 gada vietu plānojums

Izstrādātājs: SOFTIKOM