Piena paku laivu regate un Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki

Piena paku laivu regate un Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki

Hercoga Jēkaba laukums, Pasta sala, Driksas upe

Jaunumi

Piektdiena Jūlijs 9. / 2021

Izaicini draugus, kolēģus un ģimeni – sākusies pieteikšanās dalībai 19 piena paku laivu regatē!

Radoši, amizanti un jautri jau 19. reizi Jelgavā pulcēsies atraktīvākās draugu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā vienīgajā piena paku laivu regatē. Arī šogad spraigos sacensību notikumus vērosim pašā pilsētas centrā uz Driksas upes. Pieteikties dalībai regatē ģimeņu, draugu, kolēģu un māksliniecisko kolektīvu kompānijas aicinātas līdz 16. augustam.

Sestdiena Augusts 29. / 2020

Piena paku laivu regatē šogad spēkiem mērojās 17 atraktīvas un radošas komandas

Šodien jautri un amizanti notikumi risinājās Jelgavā, 18. BALTAIS Piena paku laivu regatē, kas sagādājot ne vienu vien izaicinājumu šogad jau otro reizi ieņēma kursu uz Driksas upes ūdeņiem. Vairāk kā 42 000 “Tukuma Piens” piena pakas tika pārvērstas vērienīgos peldlīdzekļos, ko draugu kompānijas, uzņēmēji un kolektīvi darbinot tikai ar savu spēku varonīgi airēja pretī finiša līnijai!

Sestdiena Augusts 29. / 2020

Jelgavā aizvadīti 20. Vispārējie Latvija Piena, maizes un medus svētki

Palutinot vēderus un godinot latviešu ēdienkartē tik iemīļotos piena, maizes un medus produktus 29. augustā pulcējot vairāk kā 200 dalībniekus, Jelgavā svinējām jau 20. Vispārējos Latvijas Piena, maizes un medus svētkus. Šogad svētku programmu papildināja ar Latvijas novadu siera diena, aicinot iepazīt vairāk kā 70 sieru veidus.

Video

Organizē

Izstrādātājs: SOFTIKOM