Trešdiena 15. Augusts / 2018

Jelgavā norisināsies “Baltais” piena paku laivu regate

"Baltais" Piena paku regate ir vienīgās šāda tipa sacensības Eiropā, kurās komandām, izveidojot laivas no tukšām piena pakām, Lielupes ūdeņos jāsacenšas savā starpā ne tikai ātrumā, bet arī vairākās citās disciplīnās, kā oriģinālākā, inovatīvākā un ātrākā laiva. Pasākuma galvenie sadarbības partneri ir Jelgavas pilsēta un A/S "Tukuma piens" , kas katrai komandai sagādās 2000 tukšas 1 litra "Baltais" piena pakas, tāpēc dalībniekiem par laivu galveno "sastāvdaļu" sagādi nav jāuztraucas - galvenais ir sadarboties ar komandas biedriem un likt lietā radošo garu.

No plkst. 14.30 Lielupes promenādē aplūkot varēs "Baltais" piena paku laivas, kuras šogad tiks veidotas "simtgades" tematikā. Prezentētas tiks arī komandas, kuras startēs šī gada sacensībās. Tajā pašā laikā norisināsies arī "SUP" dēļu sacensības 2018.

Galvenās sacensības norisināsies no plkst. 16.00 - "Baltais" piena paku laivu parādes un ātruma braucieni.

No plkst. 16.00 līdz pat pusnaktij visi Jelgavas iedzīvotāji, kā arī pilsētas viesi aicināti turpat - Lielupes promenādē, kur uzstāsies labi zināmi mākslinieki, kā grupa "Eolika", "Colt", "Labi cilvēki" un "Gapoljeri".

Savukārt, “16. Baltais Piena paku laivu regates” un SUP sacensību uzvarētājus apbalvos plkst. 20.00.

Vairāk par svētkiem meklē ŠEIT. 

Ieeja pasākumā bez maksas.


Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Izstrādātājs: SOFTIKOM