Sestdiena 31. Augusts / 2019

Piena paku laivu regates dalībnieki izmēģina spēkus Driksas ūdeņos

Šodien jautri un amizanti notikumi risinājās Jelgavā, 17. BALTAIS  Piena paku laivu regatē, kas sagādājot ne vienu vien izaicinājumu šogad pirmo reizi ieņēma kursu uz vēl neiepazītajiem Driksas ūdeņiem. Vairāk kā 42 000 “Tukuma Piens” piena pakas tika pārvērstas vērienīgos peldlīdzekļos, ko draugu kompānijas, uzņēmēji un kolektīvi darbinot tikai ar savu spēku varonīgi airēja pretī finiša līnijai!

Jau tradicionāli piena paku laivu regate tika atklāta ar komandu prezentāciju, kuras laikā dalībnieki radoši, jautri un amizanti demonstrēja pašdarinātos peldlīdzekļus. Sagaidot šīs dienas galveno izaicinājumu, komandas, pirmo reizi piena paku laivu regates vēsturē, stājās uz starta līnijas Driksas upē. Jaunā laivošanas vieta sagādāja pārsteigumus kā pieredzējušiem dalībniekiem tā sacensību debitantiem un par nonākšanu līdz starta līnijai nācās pacīnīties ikvienam. Savukārt, skatītājiem šī bija unikāla iespēja vēl tuvāk vērot spraigos sacensību notikumus.

Pieņemt gala lēmumu žūrijas komisijai nenācās viegli, bet pēc spraigām debatēm apbalvošanas ceremonijas, kas šoreiz norisinājās jaunajā brīvdabas koncertzālē “Mītava” tika paziņoti ātrākie un atraktīvākie sacensību dalībnieki.

17. BALTAIS Piena paku laivu regates laureāti

Nominācija

Komanda

Oriģinālākā laiva

Atgriešanās ar piena vilcienu - Latvijas Nedzirdīgo savienības Jelgavas grupa

Visatraktīvākā komanda

Sudrabkāzas - VPDK “Laipa”

Inovatīvākā laiva

Kontrabandisti - Draugu kompānija

Treknākais piena plosts

Luwo-Vagonka / Rail – Jelgava - SIA ”LUWO”

"Pilnīgs sviests!”

Labākais - Biedrība Boksa-kikboksa sporta klubs "Labākais"

Ātrākā laiva

Auto Union Group - Biedrība "Auto Union Group"

A/S Tukuma Piens Baltais

simpātiju balva

Nakts piens - SIA “Nakts mēbeles”

Žūrijas simpātiju balva

Bibliolaiva - Jelgavas pilsētas bibliotēka

Stilīgākā apkalpe

Keitas Ballīte - Draugu apvienība

SIA “Kanclers”

simpātiju balva

Kontrabandisti - Draugu grupa

“Sportland”

simpātijas balva

PIRMklasnieki - SIA "Kanclers"

Pēc spraigajiem piena paku laivu regates notikumiem, svētku viesus un dalībniekus  gaidīja ballīte Pasta salā – “Green Trial” velo šovs, “Putu ballīte”, atrakciju parks un daudzas citas aizraujošas un jautras izklaides visai ģimenei. Savukārt, Brīvdabas koncertzālē “Mītava” ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja “Sub Scriptum”, “Pērkons” un “Dakota”.

Izstrādātājs: SOFTIKOM