Sestdiena 28. Augusts / 2021

Zināmi ātrākie un radošākie piena paku laivu regates dalībnieki!

Šodien jautri un amizanti notikumi risinājās Jelgavā, 19. BALTAIS  Piena paku laivu regatē, kas sagādājot ne vienu vien izaicinājumu šogad jau trešo reizi ieņēma kursu uz Driksas upes ūdeņiem.

Vairāk kā 30 000 “Tukuma Piens” piena pakas tika pārvērstas vērienīgos peldlīdzekļos, ko draugu kompānijas, uzņēmēji un kolektīvi darbinot tikai ar savu spēku varonīgi airēja pretī finiša līnijai!

Sagaidot šīs dienas galveno izaicinājumu  komandas, jau trešo gadu stājās uz starta līnijas Driksas upē. Mainīgie un vasarai neraksturīgie laikapstākļi sagādāja pārsteigumus kā pieredzējušiem dalībniekiem tā sacensību debitantiem un par nonākšanu līdz starta līnijai, nācās pacīnīties ikvienam.

Pieņemt gala lēmumu žūrijas komisijai nenācās viegli, bet pēc spraigām debatēm apbalvošanas ceremonijas, kas norisinājās brīvdabas koncertzālē “Mītava” tika paziņoti ātrākie un atraktīvākie sacensību dalībnieki.

19. BALTAIS Piena paku laivu regates laureāti

Nominācija

Komanda

Ātrākā laiva

“ZIBENS MAKVĪNS”

Komanda ar spēcīgāko vēstījumu

PIRMAIS SPĪDOLIETIS UZ MARSA

Pilnīgs sviests

ZENTAS BRĪVDIENAS

Kvalitatīvākais dizains

VIENMĒR UZ VIĻŅA

Treknākais piena plosts

AUTOSKOLA RULLĒ

Inovatīvākā laiva

“LAI DZĪVO KARALIS” LUWO

Grand Prix balva

Unikālākā laiva

PELDOŠIE MEŽCIRTĒJI

Žūrijas veicināšanas balva

DRAUGU APVIENĪBA “ĀNES ZĒNI”

APVIENĪBA “FRĪ INTEGREIŠEN”

Pēc spraigajiem piena paku laivu regates notikumiem, svētku viesus un dalībniekus  gaidīja ballīte bez distances Brīvdabas koncertzālē “Mītava”, kur ar muzikāliem priekšnesumiem priecēja “Sunny groove dixie”, “Citi zēni” , “Sudden lights ” un “Patrisha” .

Izstrādātājs: SOFTIKOM