19. BALTAIS piena paku laivu regates parādes un ātruma braucieni

18:00

19. BALTAIS piena paku laivu regates parādes un ātruma braucieni

Driksa

Radoši, amizanti un jautri jau 19. reizi Jelgavā pulcēsies atraktīvākās draugu kompānijas, demonstrējot savu izdomu Eiropā vienīgajā piena paku laivu regatē. Arī šogad spraigos sacensību notikumus vērosim pašā pilsētas centrā uz Driksas upes.

No pulksten 18 uz starta līnijas dosies tādi dalībnieku veidotie peldlīdzekļi, kā “Lai dzīvo karalis”, “Pirmais spidolietis uz marsa”, “Vienmēr uz viļņa”, tāpat redzēsim arī peldošos mežcirtējus, Zibens Makvīnu un vēl citus pārsteigumus, bet tas lai paliek intrigai. Sacensību dalībnieki šogad cīnīsies par unikālākās, inovatīvākās, lielākās, dizainiski augstvērtīgākās, amizantākās, ātrākās un laivas ar spēcīgāko vēstījumu titulu. 

Domājot par to, lai sacensību vērošana noritētu iespējami droši, kā arī sekojot valstī noteiktajai kārtībai epidemioloģiskās situācijas ierobežošanai, teritorijā ap Driksas upes krastiem - Pasta salā un J. Čakstes bulvārī, tiks veiktas Covid-19 sertifikātu un peronu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) pārbaudes. Kā arī, pasākuma norises laikā (no 17.30 līdz 19.00) tiks slēgts "Mītavas gājēju tilts. Vairāk ŠEIT

Domājot par nerealizētā iepakojuma otrreizēju izmatošanu un vienlaicīgi atbalstot vienu no atraktīvākajiem pasākumiem Jelgavā, galveno būvmateriālu,  komandām kopā izdalot 30 000 piena pakas, nodrošina  AS “Tukuma Piens”.

Pēc tam, kad būsim sekojuši līdzi spraigajiem piena paku laivu regates notikumiem, no pulksten 19 jautrība vakara ballītē bez distances, brīvdabas koncertzālē “Mītava”. Piedalās “Sunny Groove Dixie”, “Citi zēni”, “Sudden lights” un Patrisha. Iejas maksa koncertos 5 Eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv un biļešu kasēs, kā arī pasākuma dienā pie ieejas teritorijā. Ieeja koncertos uzrādot derīgu Covid – 19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju vai tā pārsliošanu.

Svētkus rīko Jelgavas valstspilsēta un iestāde “Kultūra”. Sadarbībā ar AS “Tukuma piens, Latvijas Siera klubu, Latvijas maiznieku biedrību un Latvijas biškopības biedrību.


Aicinām apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot  savstarpēju 2 metru distanci un roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskas vietas, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja noteikt a jebkāda veida izolācija.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēt, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM