21. Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki

09:00

21. Vispārējie Latvijas Piena, maizes un medus svētki

Hercoga Jēkaba laukums

9:00 – 15:00  21. Piena, maizes un medus svētku gadatirgus /  Hercoga Jēkaba laukums

Hercoga Jēkaba laukumā no pulksten 9 līdz 15 jau tradicionāli uz lielo andeli aicinās maizes, medus, piena ražotāji un amatu meistari no visas Latvijas. Vairāk kā 30 medus tirgotāji. Dažādu veidu maize, kas cepta gan pēc sentēvu metodēm, gan mūsdienīgiem jauninājumiem. Kā arī  kokamatniecības , keramikas, lina un citi amatnieku  darinājumi.

Svētku laikā jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti piedalīties izzinošas aktivitātes kopā ar Latvijas maiznieku biedrību un Jelgavas Amatu vidusskolu. Nāc ciemos pie jaunajiem maizniekiem un padalies ar savu viedokli aptaujā par Latvijas maizi nākotnē, sarunā ar profesionāļiem noskaidro veselīgākās maizes sastāvdaļas un izplāno Latvijas apceļošanu, iepazīstot ''Rudzu ceļu''. Savukārt kopā ar Latvijas biškopības biedrību godināsim aizvadītā gada labākos biškopjus. Pārsteigumi būs!


Aicinām apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot  savstarpēju 2 metru distanci un roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskas vietas, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja noteikt a jebkāda veida izolācija.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēt, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM