CITI ZĒNI

20:00

CITI ZĒNI

Brīvdabas koncertzāle "Mītava"

Apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajos radio singlos grupa ‘Citi Zēni’ ir gada karstākais jaunums Latvijas popmūzikā. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gadsimta popmūzikas dīvas, kuru eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls ir grupas “Citi Zēni” pamatā.

Grupa “Citi Zēni” ir sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā muzicē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Mazāk nekā gada laikā grupa ir piesaistījusi pamatīgu sabiedrības uzmanību ar teju miljonu klausījumu YouTube un Spotify platformās. Šī gada izskaņā ir gaidāms grupas debijas albums “Suņi Iziet Ielās”.


Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. 

Šis nosacījums attiecas uz ikvienu pasākuma apmeklētāju - arī uz bērniem! Tādējādi šādu pasākumu, uzrādot atbilstošu digitālo sertifikātu, var apmeklēt TIKAI bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju. Nav jāievēro distance, un nav jālieto sejas maskas.

Neaizmirstiet uz pasākumu paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai būtu iespējams pārbaudīt sertifikāta atbilstību!

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM