Latvijas novadu Siera diena

09:00

Latvijas novadu Siera diena

Skvērs aiz Kultūras nama

“Latvijas novadu Siera diena” ir biedrības “Siera klubs” gada ievērojamākais pasākums. Jau 19. reizi tā būs iespēja vienkopus nogaršot un iegādāties apmēram 70 dažādu sieru veidus. Ne tikai dižtirgū, bet arī ēdienos ar novadu garšām restorānā “Zem Jelgavas debesīm” kur satiksies dažādu ražotāju darinātie sieri un citi piena produkti. Savukārt, jelgavniece – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma skolotāja Inese Bedeice kopā ar audzēkni Veronika Gasparenu uzburs krāšņu pārsteigumu no 12 kg siera, kas būs vislielākā līdz šim gatavotā siera skaistumplate.

Neiztrūkstoša siera svētku aktivitāte būs spēkošanās paraugdemonstrējumi. Latvijas spēkavīra, vairākkārtēja čempiona un vicečempiona Didža Zariņa spēka demonstrējumi, velkot 15 tonnas smagu piena mašīnu, baļķa celšana un šovs ar 22 kg lieliem siera rituļiem.


Aicinām apmeklētājus būt sociāli atbildīgiem un ievērot  savstarpēju 2 metru distanci un roku higiēnu. Izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskas vietas, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja noteikt a jebkāda veida izolācija.

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un/vai fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēt, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM