PATRISHA

23:00

PATRISHA

Brīvdabas koncertzāle "Mītava"

Jaunā dziedātāja Patrisha ir pirmā latviešu māksliniece, kurai ir noslēgts līgums ar mūzikas izdevniecību Universal Music. Pirmais izdotais singls kopā ar Universal Music – “Es varu būt tā” – kļuva par vienu no spēlētākajām dziesmām Latvijas radiostacijās, Youtube skatījumi tuvojas 2,3 miljoniem klausījumu. Mini albums “Patrisha bija šeit”,  kas tapis sadarbībā mūziķiem un producentiem no Latvijas, Zviedrijas, Lielbritānijas un Somijas, 2020.gada sākumā ieguva Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" kategorijā "Labākā debija".


Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. 

Šis nosacījums attiecas uz ikvienu pasākuma apmeklētāju - arī uz bērniem! Tādējādi šādu pasākumu, uzrādot atbilstošu digitālo sertifikātu, var apmeklēt TIKAI bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju. Nav jāievēro distance, un nav jālieto sejas maskas.

Neaizmirstiet uz pasākumu paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai būtu iespējams pārbaudīt sertifikāta atbilstību!

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM