SUNNY GROOVE DIXIE

19:00

SUNNY GROOVE DIXIE

Brīvdabas koncertzāle "Mītava"

Diksilends „Sunny Groove Dixie” ir vienīgais Latvijā profesionāli un aktīvi muzicējošais New Orleans Stomp Dixie stila diksilends. Diksilendā apvienojušies seši mūziķi, spilgti Latvijas pūšaminstrumentālisti un sitaminstrumentālisti no tādiem kolektīviem kā Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, orķestris ”RĪGA” u.c. Diksilends aktīvi muzicē un popularizē kvalitatīvu tradicionālo džeza mūziku, katru gadu piedalās Starptautiskajā Diksilenda festivālā “Umurga”. Diksilends ir agrīnās džeza mūzikas sākums, prasme muzicēt diksilendā apliecina mūziķu meistarību un spēju pārvaldīt izvēlēto mūzikas instrumentu.

Sunny Groove Dixie ideja par diksilenda veidošanu radās strādājot kopā Jānim Retenajam un Edmundam Brīvkalnam pie Normunda Rutuļa CD "Vēlreiz mājās". Vēlākā Sunny Groove Dixie sastāva veidošanās ir Jāņa Retenā un Ivara Jercuma nopelns, kuru pūles un ieceres realizējās 2009.gada aprīlī-maijā, kad šis sastāvs sanāca uz pirmo iesildīšanās mēģinājumu. Tā radās viens no profesionālākajiem, patreiz Latvijā aktīvi muzicējošiem diksilendiem.


Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret covid-19 vai tā pārslimošanu. 

Šis nosacījums attiecas uz ikvienu pasākuma apmeklētāju - arī uz bērniem! Tādējādi šādu pasākumu, uzrādot atbilstošu digitālo sertifikātu, var apmeklēt TIKAI bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju. Nav jāievēro distance, un nav jālieto sejas maskas.

Neaizmirstiet uz pasākumu paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu, lai būtu iespējams pārbaudīt sertifikāta atbilstību!

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM