Tūrisma aktivitātes svētku laikā

Sestdien, 29. augustā, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina Jelgavas pilsētas viesus un iedzīvotājus piedalīties izzinošā un izklaidējošā aktivitātē, kura veltīta 20. Piena, maizes un medus svētkiem Jelgavā, kur būs iespēja vairāk iepazīt, gan arī uzzināt interesantus faktus par Jelgavas pilsētu un svētku norisi.

Dalībnieki, apmeklējot svētku tirdziņu, pasākumus un izstaigājot Jelgavas pilsētas 24 atpazīstamākos tūrisma objektus audiogida maršrutā, varēs meklēt atbildes uz aktivitātes jautājumiem. Aktivitātē ir iekļauti 6 audiogida objekti. Atbildot pareizi uz jautājumiem, dalībnieki saņems balvas.

Darba lapas un pilsētas karti ar audiogida maršrutu interesenti varēs saņemt un vēlāk iesniegt Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī (Akadēmijas ielā 1, 1.stāvā)  29. augustā no plkst. 11 līdz 17. Piedalīties var gan individuāli, gan arī komandā, piemēram, ģimenes vai draugu kompānijas. Dalībniekiem ir nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu QR kodu lasīšanai un rakstāmrīks darba lapu aizpildišanai. Pie kartē norādītajiem 6 audiogida objektiem atradīsiet QR kodu uzlīmes, kuras noskenējot, varēsiet noklausīties audiogida stāstu un atbildēt uz jautājumiem. Pie objekta norādīts audiogida numurs, kas atbilst audiogida kartei. Katrs objekts sniedz atbildi uz vienu no aktivitātes jautājumiem (1.- 6. jautājums), pārējās atbildes uz jautājumiem atradīsiet piedaloties svētku pasākumos. Plašāka svētku programma apskatāma ŠEIT.

Ja rodas kādi jautājumi par Piena, maizes un medus svētku aktivitāti, varat sazināties ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru pa tālr. 63005447 vai  63005445.

Informāciju sagatavoja

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde

"Jelgavas reģionālais tūrisma centrs"

 

Piens_Regate_2020_afisa_A3_druka_NET_0.jpg


Aicināma apmeklētājus:

- būt sociāli atbildīgiem un ievērot savstarpēju 2m distanci

(izņēmums – personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā);

- ievērot roku higiēnu;

- izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt publiskus pasākumus, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

...

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

Izstrādātājs: SOFTIKOM