Biežāk uzdotie jautājumi

VAI FESTIVĀLA BIĻETI VARĒS IEGĀDĀTIES PIE IEEJAS?

Jā,  ieejas biļetes varēs iegādāties arī festivāla norises laikā kasēs, kas atradīsies pie ieejas festivāla teritorijā. Tomēr iesakām biļetes iegādāties iepriekšpārdošanā samazinātas cenas un rindu dēļ.

VAI IEEJAS BIĻETES UN CITUS NORĒĶINUS VARĒS VEIKT AR MAKSĀJUMA KARTI?

Jā, kasēs pie ieejas būs iespējams norēķināties ar maksājumu kartēm, savukārt festivāla teritorijā pie atsevišķiem tirgotājiem varēs norēķināties ar maksājumu kartēm. 

 

VAI FESTIVĀLA TERITORIJĀ ATĻAUTS IEVEST MĀJDZĪVNIEKUS?

Suņa īpašniekam vai tā turētājam aizliegts ar suni uzturēties festivāla teritorijā.

VAI JĀIEGĀDĀJAS IEEJAS BIĻETE ARĪ BĒRNAM?

Bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja festivālā ir bez maksas, bet tikai pieaugušā pavadībā, kuram ir derīga ieejas biļete.

VAI IR PIEEJAMAS ATLAIDES FESTIVĀLA BIĻETĒM?

Iepriekšpārdošanā, līdz 1. februārim biļetes lētākas. Skatīt šeit.

KĀDA IR PRIEKŠROCĪBA IEGĀDĀJOTIES BIĻETES IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ?

Iepriekšpārdošanā visām cenu kategorijām biļešu cenas ir lētākas un festivāla laikā nebūs jāstāv rindā pie kasēm.

VAI ES VARU IET ĀRĀ NO TERITORIJAS, CIK BIEŽI VĒLOS?

Jā. Dodoties ārpus teritorijas, jāpalūdz kontrolierim uzspiest uz rokas īpašu zīmogu. Bez zīmoga vai jau ar izmantotu biļeti ieeja festivālā būs liegta.

VAI ES DRĪKSTU ŅEMT LĪDZI FOTO/VIDEO KAMERU?

Jā. Festivāla laikā tā teritorijā ir atļauts fotografēt un filmēt. Ar bezpilota gaisa kuģiem jeb droniem virs festivāla teritorijas lidot aizliegts.

VAI IR IESPĒJAMS APMEKLĒT NORISES VIETU PIRMS FESTIVĀLA?

Teritorija līdz festivāla sākumam apmeklētājiem būs slēgta. Festivāls apmeklētājiem būs atvērts no 2.februāra pulksten 18. Pirms festivāla Pasta salu varēs apmeklēt tikai akreditētie fotogrāfi un preses pārstāvji, kuri iepriekš būs izņēmuši atļauju pie organizatoriem.

VAI FESTIVĀLA TERITORIJĀ ATĻAUTS IENEST DZĒRIENUS?

Festivāla teritorijā aizliegts ienest jebkādus alkoholiskos dzērienus.

VAI FESTIVĀLA TERITORIJĀ BŪS PIEEJAMS BANKOMĀTS?

Nē, festivāla teritorijā bankomāts nebūs pieejams. Iesakām laikus nodrošināties ar pietiekamu skaidras naudas daudzumu.

KO DARĪT, JA ESMU PAZAUDĒJIS VAI ATRADIS MANTAS?

Festivāla laikā atrastās mantas var nodot pie ieejas kontrolieriem. Pazaudētās mantas pēc festivāla noteiktu laiku glabāsies pie organizatoriem. 

KĀ VISĒRTĀK NOKĻŪT LĪDZ FESTIVĀLAM UN KUR IESPĒJAMS NOVIETOT SAVU AUTOMAŠĪNU?

Jelgavas pilsētā Driksu un Lielupi šķērso tikai viens tilts, tādēļ, paaugstinoties satiksmes intensitātei, festivāla laikā gaidāmi sastrēgumi. Ledus skulptūru festivāla apmeklētāji aicināti automašīnas novietot tajā upes krastā, no kuras plānots iebraukt pilsētā, un neizmantot Lielupes tiltu, savukārt jelgavnieki aicināti uz pasākumu doties kājām vai izmantot pilsētas sabiedrisko transportu. Tāpat festivāla viesus, kas uz Jelgavu dosies no Rīgas aicinām izmantot vilcienu. Aplūko vilcienu maršrutus: www.vivi.lv.

Iebraucot pilsētā no Rīgas puses, automašīnas varēs novietot pļavā pretī Jelgavas pilij un Cukura ielā pļavā pie Lielupes kreisā krasta promenādes, Zemgales Olimpiskā centra, Jelgavas Ledus halles un citos stāvlaukumos. Plašāku informāciju uzzini šeit

 

VAI FESTIVĀLA TERITORIJĀ DARBOSIES ĒDINĀTĀJI?

Jā, festivāla teritorijā darbosies ēdinātāji. Tie būs izvietoti Jāņa Čakstes bulvārī  un Pasta salā.

VAI FESTIVĀLA TERITORIJĀ BŪS IESPĒJAMS APMEKLĒT LABIERĪCĪBAS?

Visās festivāla zonās būs iespējams apmeklēt labierīcības. Informāciju par to izvietojumu uzzini šeit. Apsildāmās labierīcības būs Pasta salā, aiz brīvdabas koncertzāles “Mītava”. Bērnu pārtinamais galds ir pieejams publiskajās labierīcībās Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalma stāvlaukumā ārpus festivāla teritorijas.

KĀ ĢĒRBTIES?

Festivāls notiek brīvā dabā, tādēļ ģērbieties silti. Paķeriet līdzi cepuri un cimdus, uzvelciet siltākos zābakus un otru džemperi. Lieko apģērba kārtu vienmēr varēsiet novilkt.

VAI PASTA SALAS SLIDOTAVA FESTIVĀLA LAIKĀ BŪS PIEEJAMA?

Tā kā Pasta salas slidotava atrodas festivāla teritorijā, tad no 2. – 4. februārim slidotava publiski pieejama tikai festivāla apmeklētājiem.

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM