Piektdiena 8. Februāris / 2019

Aicinām Ledus skulptūru festivālam iegādātās biļetes izmantot sestdien

Daba ir lielākā māksliniece, kura pārsteidz, ieviešot ledus skulptūrās savas izmaiņas. Šobrīd laikapstākļi ir mainīgi un ledus skulptūrām ne pārāk draudzīgi. Svētku programma turpinās. Informējam ledus prieku baudītājus neatlikt festivāla apmeklējumu uz pēdējo brīdi, tāpēc aicinām apmeklētājus uz 10. februāri iegādātās biļetes izmantot sestdien, 9. februārī.

Sestdien, 9. februārī, Jelgavas viesus izklaidēs Lauris Reiniks un Chris Noah, un Latvijas X Faktora 2. sezonas dalībnieki, savukārt savukārt, 10. februārī, koncertēs pašmāju zināmie mākslinieki – Ivo Fomins un grupa Tautumeitas. Pirmo reizi kā ledus skatuve darbosies Pasta salas slidotava. kurā būs iespējams noskatīties ledus Teātra “Ice Republic” šovā uz ledus “Ledus Remix”varēs sastapt tādus kino varoņus, kā Aladinu un Žasminu, Sniegbaltīti, Karību jūras pirātus un „Madagaskāras” varoņus.

Sestdien un svētdien uz skatuves Jāņa Čakstes bulvārī notiks ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumi, kur sacentīsies Latvijas un Lietuvas titulētākie ledus tēlnieki - Kārlis Īle un Donatas Mockus.

Izstrādātājs: SOFTIKOM