Svētdiena 10. Februāris / 2019

Aizvadīta 21. Starptautiskā Ledus festivāla otrā diena

Aizritējusi otrā Starptautiskā ledus skulptūru festivāla diena – pilsētas viesi un iedzīvotāji visas dienas garumā ledus skulptūras apskatīt varēja Jāņa Čakstes bulvārī un Pasta salā. Mazākos festivāla apmeklētājus ar teātra uzvedumiem, rotaļprogrammu priecēja Ā. Alunāna Jelgavas tēatris un “Kašera sapņu fabrikas” dalībnieki.

Tāpat Pasta salā tikai aizvadīti trīs neaizmirstami ledus teātra “Ice-Republic” šovi ar pazīstamu kino tēlu piedalīšanos. Lai priecētu Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla apmeklētājus un papildinātu ledus apskates objektu klāstu, festivāla tēlnieki un laureāti Jāņa Čakstes bulvārī visas dienas garumā veidoja jaunas ledus skulptūras.

Vakarpusē uz festivāla galvenās skatuves Jāņa Čakstes bulvārī uzstājās Latvijas X faktora otrās sezonas dalībnieki, bet tūlīt pēc tam uz skatuves kāpa Lauris Reiniks, kurš ar savām populārākajām dziesmām iekustināja un sasildīja visus festivāla apmeklētājus. Ar lielu vērienu un negadītiem pavērsieniem tika aizvadīts tradicionālais ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumu duelis, kurā sacentās Latvijas un Lietuvas titulētākie tēlnieki – Kārlis Īle un Donatas Mockus. Paraugdemonstrējumu duelis notiks arī rītdien 10. februārī - Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla noslēguma dienā. Rītdien festivāla teritorija apmeklētājiem tiks atvērta pulksten 10 un būs pieejama līdz vakaram – pulksten 22. Uz skatuves Jāņa Čakstes bulvārī uzstāsies grupa “Tautumeitas” un Ivo Fomins.

Izstrādātājs: SOFTIKOM