Dalībniekiem

DALĪBNIEKU PIETEIKŠANĀS

Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā, Latvijā, notiks jau sešpadsmito gadu, pulcējot atzītus tēlniekus un māksliniekus no dažādām pasaules valstīm. Festivāla norise 29. maijs – 4. jūnijs, 2022. gads.

Festivāla mērķis ir attīstīt Jelgavu kā radoši aktīvu kultūrtelpu, kas ik gadu iepazīstina ar pasaules jaunākajām vides mākslas tendencēm, aktualitātēm un projektiem, piesaistot tēlniekus un māksliniekus, radot platformu pieredzes apmaiņai un jauniem atklājumiem tēlniecībā.

Festivāla tēma: ŠEDEVRI | MEISTARDARBI

Renesanses tēlniecības atpazīstamākais mākslas darbs – Mikelandželo skulptūra „Dāvids”; pasaulē slavenākā glezna – Leonardo da Vinči “Mona Liza”; Lielā piramīda Gizā; Viktorijas ūdensroze, kuras lapu diametrs var pārsniegt 2,5 metrus un spēj noturēt līdz 45 kilogramu lielu smagumu; hameleons, kas maina krāsu apkārtējās vides ietekmē; mūsdienu tehnoloģijas – šie visi ir cilvēka, dabas vai Visuma radīti šedevri, meistardarbi, kas uz brīdi liek aizrauties elpai. Tieši šādu apbrīna, pārsteiguma, iedvesmas sajūtu vēlamies ļaut piedzīvot šāgada Smilšu skulptūru festivāla apmeklētājiem, sniedzot iespēju iepazīt izcilus sasniegumus, meistardarbus, šedevrus.

Dalībnieku pieteikšanās anketa jāaizpilda festivāla oficiālajā vietnē: festivali.jelgava.lv līdz 2022. gada 28. martam.

Vairāk informācijas - NOLIKUMĀ.

Iela, pilsēta, pasta indekss
1 - 2 teikumi
CV*
Tikai PDF formātā
Mākslinieka foto*
Krāsaina, JPG formātā, kura tiks aizmantota publicitātes materiāliem un ID kartēm
Pases vai ID kartes kopija
Skiču projekts*
Jāiesniedz skices abpusējos skatos norādot augstumu, platumu un akcentējot virsskatu, JPG formātā, norādot skulptūru parametrus, nosaukumu un autoru.
Tehniskais uzstādīšanas plāns*
Obligāti iesniedzams formu tehniskais uzstādīšanas plāns, pēc organizatoru piedāvāto formu izmēriem
3 pēdējo smilšu skulptūru foto*

Iegādājies biļeti

Izstrādātājs: SOFTIKOM