Festivāls 2020

2020. gada februārī jau 22. reizi Jelgavā norisināsies Baltijā vērienīgākais ziemas notikums, Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Jelgavā notiekošie ledus svētki to pastāvēšanas laikā ir auguši un attīstījušies gan mākslinieciski, gan organizatoriski, iemantojot atzinību ārzemju mākslinieku un citu starptautisku festivālu vidū. 

"22. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla" tēma - SUPERVAROŅI

Labā cīņa pret ļauno, gaismas uzvara pār tumsu un negaidīti notikumu pavērsieni, aizvien vairāk aizrauj arī mākslas pasauli. 

Gadu desmitiem, sekošana līdzi dažādu supervaroņu stāstiem, komiksu grāmatās un filmās, mūsu iztēli ir aizvedusi uz citām galaktikām. Lai gan supervaroņus visbiežāk asociējam ar Holivudas filmu varoņiem un to piedzīvojumiem, vienmēr ir vērts atcerēties, ka varoņi mīt arī starp mūsu pašu tautu leģendām, vēstures lappusēm.

Jelgavnieki un pilsētas viesi ielūkoties pārsteidzošajā un gaistošajā ledus pasaulē aicināti no 7. līdz 9. februārim.

Festivāls šo 22.  gadu laikā Jelgavu ir iezīmējis pasaules lielāko ledus skulptūru festivālu kartē un ir  vērienīgākais un nozīmīgākais šāda veida pasākums Baltijā. Unikālais brīvdabas pasākums ziemas sezonā ir galvenais tūristu galamērķis Latvijā, kas pulcē tūkstošiem apmeklētājus, ne tikai no Latvijas bet arī no tuvākām un tālākām ārzemēm.

Izstrādātājs: SOFTIKOM